Bilgi

İster bilet rezervasyonunuzu yapacak olun ister pratik bilgilere ya da yeni seyahat fikirlerine ihtiyacınız olsun, her zaman yanınızdayız! KLM uçuşları, biletler ve gelecek seyahatinize dair tüm bilgileri listeledik. Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizin için 7/24 buradayız.

Bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlayın

Online rezervasyon yapan KLM yolcusu

Seyahati planlayın

Bütün uçuş tekliflerimizi ve oteller, arabalar ve çok daha fazlası için özel fırsatlarımızı görün. İstediğiniz fırsatı yakaladınız mı? Bilet seçeneklerini, ödeme yöntemlerini ve tarifeleri görün.

DAHA FAZLASINI OKUYUN
Bir sonraki KLM seyahatine hazırlanan yolcular

Seyahate hazırlanın

Bagaj hakkınız, nasıl koltuk rezervasyonu yapacağınız ve hangi seyahat belgelerine ihtiyaç duyacağınız gibi bir sonraki seyahatinize hazırlanırken bilmeniz gereken her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLASINI OKUYUN
Muhteşem okyanus manzarası

Varış noktaları

Bir sonraki seyahatinizde nereye gideceğinizden emin değil misiniz? Seyahat rehberimizden esinlenerek sizin için en iyi varış noktasını seçin!

TÜM VARIŞ NOKTALARINI GÖRÜNTÜLE

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Koronavirüs Hakkında SSS

Koronavirüs hakkında en çok sorulan soruların cevaplarına tek bir yerden ulaşın. Bu sayfa sürekli yeni bilgilerle güncellenmektedir.

DAHA FAZLASINI OKUYUN

Uçuş Durumu

Uçuşunuzla ilgili en yeni gelişmeleri öğrenmek mi istiyorsunuz? Dünün, bugünün ve önümüzdeki 60 günün tüm uçuşları hakkında anlık bilgiler almak için uçuş durumu izleyicimize göz atabilirsiniz.

UÇUŞ DURUMUNA GIT

Bizimle iletişime geçin

Tüm sorularınız ve talepleriniz için 7/24 buradayız. Lütfen KLM Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçin.

MÜŞTERI HIZMETLERINE GIT

Sık uçan yolcular ve kurumsal seyahat edenler

Flying Blue

Flying Blue ile her uçuşunuzda Mil puanı kazanırsınız. Bu puanları bilet rezervasyonu için kullanıp hayalinizdeki seyahati gerçeğe dönüştürün.

DAHA FAZLASINI OKUYUN

KLM Kurumsal

Air France ve KLM ile kurumsal uçuşlarınızı gerçekleştirin. Tüm ihtiyaçlarınız için özenle hazırlanmış geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

DAHA FAZLASINI OKUYUN