Yükseltme seçenekleri

Ekstra hizmet, mahremiyet ve konforun tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Seyahatinizin tadını en iyi şekilde çıkarın; uçuşunuzu Premium Comfort Class veya Business Class'a yükselterek kendinizi şımartın. Bu ayarlamayı nasıl yapabileceğinizi size açıklayacağız.

KLM'nin seyahat sınıflarını karşılaştırın

Kıtalar arası seyahat ediyorsunuz ve rezervasyonunuzu hangi seyahat sınıfından yapmak istediğinizden emin değil misiniz? Seçim yapmanıza yardımcı olmak için Economy Class, Premium Comfort Class ile Business Class özelliklerini karşılaştırdık.

Bir üst sınıfta seyahat (yükseltme) ayarlama

Halihazırda bir bilet rezervasyonunuz var ama konforunuzu üst seviyeye taşımak mı istiyorsunuz? Business Class'a yükseltme yapın. Uçuşunuz için check-in yapana kadar Yolculuğum sayfasından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Premium Comfort Class'a yükseltme yapmak ister misiniz? Online check-in yaparken bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Premium Comfort Class veya Business Class'a yükseltme işlemini, check-in sonrasında bile havalimanındaki self servis kioskundan yapabilirsiniz.

Son dakika yükseltmeleri

Check-in sırasında veya sonrasında bir üst sınıfa seyahat (upgrade) için bir son dakika teklifi alabilirsiniz. Son dakika üst sınıfa seyahat (upgrade) işlemlerinin, rezervasyonunuzun tamamı için değil, yalnızca belirli bir uçuşta geçerli olduğunu unutmayın.

Özel beslenme tercihleri

Tıbbi diyetinize, yiyecek alerjilerinize veya dini tercihlerinize göre özel olarak hazırlanacak bir yemek mi sipariş etmiştiniz? Maalesef Business Class’a yükseltme yaptığınızda özel yemeğinizi servis edemiyoruz. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurun.