Delft Blue evleri

Minyatür Delft Blue evlerimizi merak mı ediyorsunuz? Gelin, size koleksiyonumuza en son eklenen parçayı gösterelim ve bu parçayı nasıl alabileceğinizi anlatalım.

KLM evlerimiz hakkında

Bu evleri muhtemelen etrafta görmüşsünüzdür: Hollanda cini ile dolu, minyatür Delft Blue evlerimiz. Her biri gerçek bir Hollanda binasını tasvir ediyor. Bu benzersiz hediyeler 1950’lerden bu yana piyasada ve tam koleksiyon yapmalık! Kıtalararası rotalarda her Business Class uçuşunuzda bir Delft Blue evi alırsınız.

102 No’lu Ev: Tuschinski Tiyatrosu

Kuruluş yıl dönümümüzü kutlamak için her yıl 7 Ekim’de yeni bir minyatür ev çıkarıyoruz. 2021’de 102. yıl dönümümüzü kutlamak için Amsterdam’daki ünlü Tuschinski Tiyatrosu’nun minyatürünü hazırladık.

Binası Amsterdam ekolünden, Art Deco’dan ve Jugendstil’den etkilenilerek tasarlanan Tuschinski Tiyatrosu, 1920’lerde kuruldu ve bu sene 100. yıl dönümünü kutlayacak. Üstelik tek kutlama sebebi bu olmayacak: 2020’de Time Out dergisi Tuschinski’yi dünyanın en güzel tiyatrosu seçti!

Delft Blue evleri uygulaması

102 evimizin her birinin okunmaya değer benzersiz bir hikayesi var! Daha fazla bilgi edinmek ve koleksiyonunuzu takip etmek için Delft Blue evleri uygulamamızı indirin.