Uçuş değişikliği

Nedeni ne olursa olsun, bazı durumlarda planlarınızı değiştirmeniz gerekebileceğini anlıyoruz. Gelin, size seyahat tarihinizi, kalkış saatinizi ve varış noktanızı nasıl değiştireceğinizi açıklayalım.

COVID-19

COVID-19'un yayılmasını önlemek amacıyla hizmetlerimizde değişiklikler yapabiliriz.

Yeniden rezervasyon yapma

Seyahat rezervasyonunuzu KLM, Air France veya Delta Air Lines üzerinden mi yaptınız? Yolculuğum sayfasından yolculuğunuzun seyahat tarihini, kalkış saatini ve varış noktasını kolayca değiştirebilirsiniz.

Çoktan check-in yaptınız mı?

Uçuşunuzda değişiklik yapabilmek için öncelikle check-in işleminizi iptal ettiğinizden emin olun.

Check-in iptali

Ekstra seçenekler

Asıl uçuşunuz için koltuk veya yemek gibi ekstra seçenek rezervasyonları mı yaptınız? Aynı seçenekleri otomatik olarak yeni uçuşunuza ekleyeceğiz. Ekstra seçenek ücretlerinin daha yüksek olabileceğini lütfen unutmayın. Bu durumda, ücret farkını ödemeniz gerekir veya ekstra seçenekleri iptal edebilirsiniz. Ekstra seçenekler asıl uçuşunuzdaki seçeneklerden daha ucuzsa kalan tutar için bir kupon alırsınız.

Ekstra seçenekler için ücret iadesi talep edin

Otomatik yeniden rezervasyondan sonra

We’re sorry we had to cancel your flight. Usually, you will automatically be rebooked to the next available option. If you’d rather go for another one, you can pick one of your likings. Follow the regular steps to choose a new flight via My Trip.

Birden çok yolcuya yönelik rezervasyonlar

Arkadaşlarınız veya ailenizle seyahat ediyor ve yalnızca grubun bir bölümü için uçuş değişikliği yapmak mı istiyorsunuz? Bu işlemi Yolculuğum sayfasından yapabilirsiniz. Seyahat grubunuz 10 veya daha fazla yolcudan oluşuyorsa lütfen yardım için bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Flying Blue ödül bileti

Bir ödül bileti rezervasyonu yaptırdıysanız uçuşunuzu değiştirmek için lütfen Flying Blue müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Seyahat acentesi aracılığıyla yapılan rezervasyonlar

Rezervasyonunuzu seyahat acentesi üzerinden yaptıysanız seyahatinizde değişiklik yapmak için lütfen acentenizle iletişime geçin.

Ücretler

Uçuş değişikliği ücreti rotanıza, seyahat sınıfınıza ve bilet türünüze bağlıdır.

Yeni uçuşunuzun ücreti daha yüksek olabilir. Bu durumda farkı ödemeniz gerekir. Ücret, asıl ödediğinizden daha düşükse kalan tutar için bir kupon alırsınız.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Uçuş değişim işleminiz için sizden idare ücreti talep edebileceğimizi lütfen unutmayın. Flex bilet türünde rezervasyon yaptırdıysanız, rezervasyonunuza Esneklik eklediyseniz veya Business Class'ta uçuyorsanız ücret ödemeniz gerekmez.