Uçuş iptal etme

Her zaman seyahatinizi iptal etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Seçeneklerinizin neler olduğunu açıklayarak bu işlemi sizin için kolaylaştırabileceğimizi umuyoruz.

COVID-19

COVID-19'un yayılmasını önlemek amacıyla hizmetlerimizde değişiklikler yapabiliriz.

Güncel COVID-19 gelişmelerini okuyun

Uçuş iptal etme

Rezervasyonunuzu KLM, Air France veya Delta Air Lines üzerinden mi yaptınız? Para iadesi talep ederek seyahatinizi (bir kısmını) ve ekstra seçeneklerinizi iptal edebilirsiniz. Lütfen para iadesi tutarının rotanıza, seyahat sınıfınıza ve bilet türüne bağlı olduğunu unutmayın.

Birden çok yolcuya yönelik rezervasyonlar

Arkadaşlarınız veya ailenizle seyahat ediyor ve yalnızca 1 kişi için uçuş değişikliği yapmak mı istiyorsunuz? Bu işlemi Yolculuğum sayfasından yapabilirsiniz. Seyahat grubunuz 10 veya daha fazla yolcudan oluşuyorsa lütfen yardım için bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Flying Blue ödül bileti

Ödül bileti rezervasyonu yaptırdıysanız uçuşunuzu iptal etmek için lütfen Flying Blue müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Seyahat acentesi aracılığıyla yapılan rezervasyonlar

Rezervasyonunuzu seyahat acentesi üzerinden yaptıysanız seyahatinizi iptal etmek için lütfen acentenizle iletişime geçin.

Uçuşunuz iptal edildiyse

Öncelikle uçuşunuzu iptal ettiğimiz için özür dileriz. Başka bir uçuş için yeniden rezervasyonunuzu yapmadıysak uçuşunuzu kendiniz değiştirebilirsiniz.

Uçuş değiştirme hakkında daha fazla bilgi edinin

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Sosyal medya hesaplarımızdan veya telefon üzerinden size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.