Önemli Seyahat bilgileri

Lütfen aşağıdaki seyahat bilgilerini dikkatle okuyunuz. Bu bilgiler Ocak 2018’de güncellenmiştir.

Bagaj

Bagaj hakkınızla ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Ne kadar bagaj alabileceğinizi ve ekstra bagaj ve özel bagajınız için ücret ve indirimlerimizi öğrenin.

Check-in ve bagaj teslim saatleri

Check-in saati Yolculardan, KLM’in check-in noktasına ve biniş kapısına, KLM tarafından belirlenen saatten geç olmayacak şekilde, kalkıştan önce zamanında gelmeleri rica edilir. Check-in zamanları havalimanına göre değişmektedir. Uçuşunuz ortak bir havayolu tarafından işletiliyorsa da check-in saatleri değişebilir, lütfen doğru check-in saatleri için ilgili web sitelerine bakınız. Uçuşunuzu işleten havayolunu rezervasyon onayınızda bulabilirsiniz. Yolcuların zamanında check-in yapmaması ya da biniş kapısına ulaşmaması durumunda KLM, yolcular için rezerve edilen yeri iptal etme hakkına sahiptir.

Check-in ve bagaj teslim saatlerini göster

Gecikme, iptal ve uçağa alınmama

KLM, gecikme, iptal ve uçağa alınmama durumlarından kaçınmak için gereken her şeyi yapacaktır. Ancak bu durum sizin başınıza geldiğinde KLM, gecikmenin süresinde ve uçuş süresine bağlı olarak destek ve tazminat sağlayacaktır. Destek ve/veya tazminata ilişkin yolcu hakları hakkında daha fazla bilgi için “Destek ve tazminat” kitapçığına bakınız. Size doğrudan bilgi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizin mevcut olduğundan emin olunuz.