Time to Think koşulları

Time to Think ile bir uçuşun ücretini 3 gün boyunca sabitleyip kendinize düşünme fırsatı yaratabilirsiniz. Koşulları okuduğunuzdan emin olun.

1. Karar Vermek için Daha Fazla Zaman

1.1 Online rezervasyon yaparken, seçili uçuş için en fazla 3 gün geçerli Karar Vermek için Daha Fazla Zaman opsiyonu satın alınabilir.

1.2 Karar Vermek için Daha Fazla Zaman süresince, seçili uçuşun şu anki ücreti ve ücret koşulları sabit kalır.

1.3 Karar Vermek için Daha Fazla Zaman opsiyonunun geçerlilik süresi, opsiyonu satın aldığınız andan itibaren başlar ve seçilen uçuşun rezervasyon zamanına, varış noktasına ve ücret koşullarına göre değişir.

1.4 Opsiyon satın alma ücreti bilet başına 5 ila 20 EUR arasında değişir ve bilet fiyatına dahil değildir. Opsiyon, ek olarak alınır.

1.5 Karar Vermek için Daha Fazla Zaman opsiyonunu satın aldıktan sonra belirttiğiniz e-posta adresine bir e-posta gönderilir. Rezervasyonu onaylamak için e-postadaki bağlantıya tıklayarak online ödeme adımına ilerleyin. Karar Vermek için Daha Fazla Zaman süresi 24 saatten daha uzun ise bu opsiyon sona ermeden önce bir hatırlatma e-postası gönderilir. 

1.6 Karar Vermek için Daha Fazla Zaman süresi sona erdikten sonra opsiyon otomatik olarak iptal edilir.

1.7 KLM’nin Genel Taşıma Koşulları, bu koşulların ayrılmaz bir parçasıdır.

2. İadeler

2.1 Karar Vermek için Daha Fazla Zaman opsiyonu iade edilemez. Opsiyonlar kesinlikle kişiye özeldir ve başkasına aktarılamaz.

3. İletişim bilgilerinizin kullanımı

3.1 Adınız ve e-posta adresiniz KLM gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılır.