Business Travel Services

Şirketinizin tüm iş seyahatleri için ücretsiz Business Travel Services ile doğrudan online rezervasyon yapın ve biletlerinizi kolayca yönetin.

Business Travel Services hakkında

İş seyahatleriniz için online rezervasyon yapmak ve biletlerinizi internet üzerinden yönetmek ister misiniz? Çözümünüz bizde. Şirketinizin iş seyahatlerinde ücretsiz Business Travel Services’ı kullanarak doğrudan online rezervasyon yapın ve biletlerinizi kolayca yönetin. Air France KLM veya bluebiz üyeleriyle ticari anlaşmalı tüm şirketler hizmetimizden yararlanabilir.

bluebiz üyeleri için

bluebiz irtibat kişisi olarak mı çalışıyorsunuz? Şirket uçuşlarınız için web sitemiz veya uygulamamız aracığıyla rezervasyon yapabilir ve biletlerinizi yönetebilirsiniz. Çevrimiçi bluebiz hesabınızla oturum açtığınızda sayısız avantajdan yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz?

  • Rezervasyona ekleyeceğimiz bluebiz numaranız sayesinde şirketiniz otomatik olarak blue credit'ler kazanır.
  • Bilet Zaman Sınırı: şimdi rezervasyon yap, sonra öde gibi kurumsal avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  • Şirketinizin blue credit'lerini de harcayabilirsiniz.
  • Şirketinizin hesap dökümüne ve rezervasyonlarına yönelik kapsamlı genel bakış elde edin.
  • İş arkadaşlarınızı Business Travel Services’ı kullanmaya davet edin.

bluebiz irtibat kişisi olarak Business Travel Services’ı ücretsiz kullanabilirsiniz. Çevrimiçi bluebiz hesabınız yoksa önce hesabınızı etkinleştirmelisiniz.

İş arkadaşlarınızı Business Travel Services’ı kullanmaya davet edin

bluebiz irtibat kişisi olarak çalışıyorsanız ve şirketiniz halihazırda Business Travel Services’ı kullanıyorsa şirketinizin seyahat yöneticisine ve diğer iş arkadaşlarınıza erişim izni sağlayabilirsiniz. Seyahat yöneticiniz ve iş arkadaşlarınız erişime sahip olduğunda kendi iş seyahatleri için rezervasyon yapabilir ve biletlerini yönetebilir.

Kurumsal müşteriler için

Business Travel Services, kurumsal yolcuların hem kurumsal avantajlardan yararlanmasına hem de KLM web sitesi ve uygulamasını kullanarak biletlerini kurumsal ücretler karşılığında almasına olanak tanır.

Atanmış seyahat yöneticisi olarak, şirketinizin rezervasyonlarına kapsamlı genel bakış gibi belirli Seyahat Yönetim Hizmetlerine yönelik özel KLM web sitesine erişebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamamız aracılığıyla kendi iş seyahati rezervasyonlarını yapabilmeleri ve biletlerini yönetebilmeleri için kurumsal yolculara erişim izni verebilirsiniz.

Business Travel Services hakkında daha fazla bilgi edinmek için özel KLM hesap yöneticinizle iletişime geçin.